PUBLIKACJE

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi tytułami

Retail is detail, czyli diabeł tkwi w szczegółach

Zapraszamy do zakupu kompedium wiedzy na temat handlu detalicznego au torstwa Andrzeja Mrugały. Andrzej przez lata pełnił najrozmaitsze funkcje od pracownika do prezesa. Następnie doradzał wielkim przedsiębiorstwom jak stać się liderami w ich branży. W tym czasie zebrał olbrzymi arsenał wiedzy, którym postanowił się podzielić.

Ta książka to licząca ponad 1 100 stron treści encyklopedia najlepszych praktyk. Jej adresatem jest każdy, k to chce poprawić część biznesu, za którą odpowiada. I to nie tylko biznesu detalicznego.

Dlaczego powstała ta publikacja? By przekazać wiedzę praktyczną, uporządkowaną w określony, logiczny sposób.

Kupuję dla:


RID-okładka

F.R.A.M.E. – przewodnik na drodze do sukcesu

F.R.A.M.E. to unikalna i bardzo efektywna me toda podnoszenia war tości biznesu. Została przez nas sprawdzona i jest s tosowana z sukcesami od lat w dziesiątkach firm i przypadków. Dzięki niej można z jednej strony znaleźć dodatkowy potencjał sprzedaży, a z drugiej efektywność kosz tową.

Niniejsza książka  to przewodnik po tej me todzie. Uważamy, iż to przewodnik na drodze do sukcesu. Dlaczego? Bo wiele razy sprawdziliśmy zawarte w nim sposoby i mamy przekonanie, iż był to najlepszy sposób rozwiązania problemu w danym miejscu i czasie.

Mamy nadzieję, iż zawarte w nim informacje przydadzą się Tobie – pomogą Ci w poprawieniu efektywności Twojego biznesu. Dzięki niej zrozumiesz, w jaki sposób pracujemy nad sukcesem naszych Klientów. Być może, dzięki lekturze do nich dołączysz i będziemy wkrótce razem celebrować Twój sukces.
Przed dokonaniem zakupu proponujemy zapoznać się z naszą broszurą o F.R.A.M.E. oraz przeczytać rozdział z przewodnika tłumaczący o czym jest ta me toda.

okladka_frame
Podnieś efektywność biznesu już dziś!

Aby wdrożyć FRAME w Twojej firmie, wystarczy się z nami skontaktować.