KIM JESTEŚMY?

F.R.A.M.E. tworzą ludzie, praktycy zarządzania z wieloletnim doświadczeniem w określonych dziedzinach

 • Wojciech Kaszycki
  Wojciech Kaszycki

  Praktyk zarządzania z pogranicza finansów i informatyki, związany z biznesem od ponad 20 lat kariery zawodowej. Autor wielu publikacji o tematyce finansowej. Pionier rozwiązań informatycznych dla polskiego sektora bankowego. Pionier e-commerce w Polsce.

  Współzałożyciel oraz Prezes Zarządu Bizmatica Polska, spółki będącej biznesowym integratorem rozwiązań dla przedsiębiorstw, w tym banków oraz innych instytucji finansowych.

 • Andrzej Mrugała
  Andrzej Mrugała

  Autor metody, niekwestionowany lider w dziedzinach handel, media i e-commerce. Od 1989 r. pracuje w firmach detalicznych, na stanowiskach od kierownika sklepu do prezesa. Pracował dla takich firm jak IKEA, jako prezes budował pozycję EMPiKu w Polsce.

  Od 2003 r. prowadzi własną firmę doradczą w zakresie handlu detalicznego. Doradza firmom, które miały 2 sklepy i 2 mln złotych obrotu rocznie, a także gigantom o obrotach ponad 1 mld zł i setkach placówek w kilku krajach. W sumie zrealizował kilkadziesiąt projektów w najrozmaitszych branżach, zarówno w Polsce jak i za granicą. Konsultant biznesowy i mentor.

Podnieś efektywność biznesu już dziś!

Aby wdrożyć FRAME w Twojej firmie, wystarczy się z nami skontaktować.